| English | Türkçe |

Site Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

e-Tartı bu sözleşmede her hangi bir zamanda değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Ziyaretçi olarak siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.etarti.com veya www.e-tarti.com sitesinin tüm hakları e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri'ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Ziyaretçi web sitesindeki ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, yazılımların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek e-Tartı Endüstriyel Tartı Sİstemleri'nin yazılı izni olmadan farklı bir biçimde kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri'nin herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara Dair; www.etarti.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermektir. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri'nin hiçbir kontrolü olmadığı için, etarti.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca etarti.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Sorumluğun Reddi

Uygulanabilir yasaların izin verdiği son noktaya kadar, e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiyi reddeder. www.etarti.com içeriğinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da forum alanları, formlar ve diğer uygulamalar ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere, bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Siz bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.etarti.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve diğer türlü formların bulunduğu bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Aksi halde de tüm sorumluluk kullanıcıya ait olup, e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklar

www.etarti.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.etarti.com'un sahibi e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri site içeriğindeki bilgi ve tipografi hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir bilgi hatasından dolayı site sahibi e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri'ne sorumluluk yüklenemez. www.etarti.com'un tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. İletim, sunucu, yazılım vb her türlü kaynak nedenli olarak hizmetin anlık kesintisi, belirli bir süre durması veya uzun süreli verilemesi gibi durumlarda e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri sorumlu tutulamaz. e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri bu durumun ortadan kaldırılması ve aksaklıkların giderilmesi için gerekli çabayı göstermekle birlikte yetersiz kalabilir ve üçüncü taraf kaynaklı sayılan bu tip ve benzeri sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Site genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri işbu site’yi zaman zaman erişime kapatma hakkını saklı tutar. e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri, etarti.com’a erişimin kesintiye uğramasından, site’nin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir. Siteye erişim ücretsizdir. Erişim maliyeti ve telekomünikasyon ağının kullanımı, Site kullanıcılarının kendi sorumluluğundadır. e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri kontrolü dışında kalan unsurlardan veya kullanıcının Site’yi kullanması nedeniyle teknik ortamına, bilgisayarına, yazılım, ağ ekipmanı veya diğer aksesuarlarına verilen zararlardan sorumlu tutulamaz.

Yasadışı Kullanıma Men

Web Sitesi Hizmetlerini kullanımınızın bir şartı olarak, Web Sitesi Hizmetleri kanuna aykırı veya bu hükümler, koşullar veya uyarılar tarafından yasaklanmış herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri'ni, herhangi bir etarti.com sunucusuna veya bu sunucuya bağlı ağlara zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini zorlayacak veya bozacak ya da üçüncü bir tarafın Web Sitesi Hizmetleri'nden yararlanmasına müdahale edecek şekilde kullanamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri'ne, başka hesaplara, bilgisayar sistemlerine veya herhangi bir etarti.com sunucusuna veya Web Sitesi Hizmetleri'nden herhangi birine bağlı ağlara, saldırı, parola deşifre etme yoluyla veya başka bir yolla yetkisi erişim elde etmeye çalışamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri yoluyla bilerek kullanıma sunulmamış herhangi bir malzeme veya bilgiyi herhangi bir yöntemle elde edemez veya elde etme girişiminde bulunamazsınız. e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri, Site’ye hileli olarak erişmenin, müdahale etmenin, çalışmasını tahrif etmenin, hile ile veri eklemenin, eklenmiş verileri ile elde etmenin yasaya göre ceza gerektiren suçlar olduğuna dikkat çeker.

Gizlilik Haklarınız

e-Tartı Endüstriyel Tartı Sistemleri, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: Bize elektronik posta ile info@etarti.com üzerinden erişebilirsiniz. Tarafımızla iletişim için paylaştığınız İsim ve e-Posta adreslerinizi, telefn numaralarınızı gerektiğinde reklam ve duyuru dışındaki amaçlarla kullanabilme hakkını saklı tutarız.

Bilgisayarınızın Web tarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine ‘cookie’ adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie’nin kendisi, hakkınızda kişisel bilgi içermese de, Site’nin tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle, Site’ye bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin, Site tarafından ilişkilendirilmesini olanaklı kılar. Eğer herhangi bir zamanda bir Site’nin bu ilkelere uymadığını düşünürseniz, lütfen bize info@etarti.com adresinden elektronik posta ile bilgi veriniz ve biz de sorunu çözmek ve gidermek için ticari açıdan mantıklı tüm çabayı sarfedelim. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@etarti.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz. Diğer Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

Tüm Hakları Gizlidir @2016